Topmodelka Petra Němcová čeká ve čtyřiceti své první dítě. Božský dar, raduje se

Světoznámá topmodelka Petra Němcová (40) krátce po svatbě s podnikatelem Benjaminem Larretchem oznámila, že se jejich rodina rozrůstá. Na sociálních sítích zveřejnila snímek s těhotenským bříškem, ve kterém oficiálně informovala, že čeká své první miminko.

Není to ještě ani měsíc, co topmodelka Petra Němcová oznámila, že se 2. srpna tajně vdala v poušti v Arizoně. Nyní své fanoušky zaskočila další šťastnou novinou.

“Naše rodina se rozrůstá a moje bříško zrovna tak. Jsem tak neuvěřitelně vděčná, že nám vesmír tak brzy požehnal tak božským darem,” napsala modelka na Instagram a připojila snímek svého zvětšujícího se bříška. “Fotil Ben – už teď ten nejlepší táta,” dodala.

Česká modelka se za svého manžela provdala v komplexu Cathedral Rock Vortex nedaleko Sedony v americké Arizoně během soukromého obřadu. Modelka již přitom byla v minulosti zasnoubená pětkrát, sňatek ani založení rodiny jí však dosud nikdy nevyšlo.

“Ty nejkrásnější věci světa nemůžeš vidět ani se jich dotknout, ty člověk cítí ve svém srdci,” citovala Němcová Malého prince a přidala snímek z líbánek, na kterém se dvojice usmívá zase v jiné poušti. “Díky tobě se mé srdce zvětšuje každý den,” vyznala modelka lásku svému manželovi.

Galerie