Z princezny Charlotte je malá školačka: Do školy dorazila s Kate a Williamem

Rodičovské povinnosti se netýkají jen smrtelníků, ale také rodičů urozených. Kate a William ve středu odvedli svou dcerku Charlotte první den do školy. Doprovod jim dělal i malý George, který už je ve škole mazákem.

Princezna Charlotte, dcera Kate a Williama, dnes nastoupila poprvé do školy. Rodiče ji ráno odvedli do školy Thomas’s Battersea, zařízení, které navštěvuje i její starší brácha George.

Vzhledem k tomu, že ve škole studuje i její bratr, princezna Charlotte dokonce obdrží sourozeneckou slevu! Poplatek za její studium tak bude čítat 180 tisíc korun. Kensigtonský palác na svém oficiálním profilu sdílel i video, na kterém je vidět ranní docházka do školy, kterou bude od nynějška princezna absolvovat. Škola Thomas’s Battersea vzdělává zhruba 560 chlapců a dívek ve věku od 4 do 13 let a za jeden semestr si účtuje zhruba 183 tisíc korun.

Škola, kam chodí George a nyní už i Charlotte, klade podle agentury DPA velký důraz na přátelské soužití dětí i učitelů a pochvalu považuje za nejlepší motivační prvek. Ačkoliv jde o křesťanskou instituci, je otevřená dětem všech vyznání. Jak je z fotek viditelné, do školy přicházeli děti i rodiče v dobrém rozpoložení. Princezně Charlottě to slušelo ve školní uniformě a my jí můžeme popřát jen spoustu skvělých zážitků na nové cestě.

Galerie