Foto ze svatebního obřadu dojímá: Pár se kvůli nemocnému synkovi bral na dětské onkologii

Svatební fotografie jsou památkou na celý život. Celia a Geff Kinzelovi také toužili po tom, aby jim po následující společná léta fotografie připomínali vstup do manželství. A aby byla jejich svatba perfektní, musel se jí samozřejmě zúčastnit také jejich dvouletý syn Logan. Ten ale podstupuje léčbu rakoviny mozku v nemocnici v Ohiu. Místo svatby bylo tedy jasné. Bez Logana by obřad neproběhl.

7. ledna si tedy zamilovaný pár řekl své Ano v dětské nemocnici Nationwide v Columbuse (Ohio). Jeden z nejsilnějších momentů svatby je zachycen na snímku.

“Nebylo to smutné, báli jsme se, aby Logan obřad zvládl, ale byl tak plný energie, šťastný a stále si povídal,” vzpomíná mladá novomanželka.

Lékaři chlapci v únoru 2016 diagnostikovali 4. stádium meduloblastomu, tehdy mu bylo 17 měsíců. Meduloblastom je nejčastější mozkový nádor dětského věku a úmrtnost není u takto postižených dětí zanedbatelná. V listopadu 2016 oznámili lékaři rodičům špatnou zprávu, rakovina se vrátila. Logan se nyní v nemocnici podrobuje chemoterapii, nepřestává být stále pozitivně naladěný a na první pohled plný energie.

“Když se směje, hodíte všechno za hlavu,” dodává maminka a novomanželka Celia.

rodina

Zdroj: Facebook/ Celia Kinzel