FOTO: Muž našel uprostřed cesty psa, o němž si myslel, že se ztratil. Vše ale bylo jinak

Muž jel v americké Californii přes písečnou cestu zpět domů, když uprostřed cesty viděl čekat psa. Nejprve si myslel, že se ztratil, posléze zjistil, že je v tom něco úplně jiného.

Martin Hall Jr. narazil při jízdě ve svém užitkovém terénním voze na opuštěného psa, jenž seděl uprostřed silnice. Neváhal proto ani na moment, vylezl z vozu a pokusil se k psovi přiblížit. Zjistil, že má kolem krku vodítko, tudíž předpokládal, že se ztratil.

Psa zkusil uplatit svým sendvičem, ale ten se nenechal. Neustále dával muži najevo, že je něco v nepořádku. Muž se díval kolem sebe, ale nic zvláštního nenašel.

Galerie

Posléze se rozhodl, že nasedne do auta a odjede, ale svědomí mu to nedovolilo. “Něco ve mně mi říkalo, ať to zkusím znovu. Vypadalo to, jako kdyby pes říkal, že je všechno špatně, že je jeho majitel někde v okolí, ať ho neopouštím. Když jsem poté vystoupil z vozu, něco jsem uslyšel,” uvedl Martin Hall Jr. pro server The Dodo, kterak našel u cesty zraněného muže.

Majitel byl se svým psem na procházce, ale upadl a poranil si nohu, což mu nedovolilo vstát. Naštěstí má spolehlivého psa, který čekal na cestě do té doby, než se někdo objeví.