Hrajte s Choceňskou mlékárnou o mléčné dobroty!

12. října 2020·Články·Josefína Kováčová

Přinášíme skvělou soutěž pro všechny, co si rádi pochutnají na mléčných výrobcích. Zapojte se do soutěže na našem webu a hrajte o pět chladících tašek s produkty od Choceňské mlékárny.

Chcete vyhrát dobroty pro celou rodinu? Navíc ochutnat novinku na trhu? V Chocni nyní vyrábějí nový produkt – Choceňské pomazánkové se Skyrem. Novinka je součástí výherního balíčku. Jedná se o kombinaci tradičního výrobku, který se dá namazat a zdravého trendu. Tento produkt ocení hlavně příznivci zdravého životního stylu, má vysoký obsah bílkovin a zároveň nízký obsah tuku. Navíc se dá namazat díky své nové konzistenci. Choceňské pomazánkové se Skyrem – propojení dvou unikátních výrobků. KDO MAŽE, TEN JEDE.

Hrajeme celý tento týden na webu Frekvence 1. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a být kreativní. Napište nám, proč by měla Frekvence 1 dovézt výhru právě vám. Pět nejzajímavějších odpovědí odměníme a následující týden po ukončení soutěže přiveze Frekvence 1 vítězům skvělé mléčné pochoutky! Přejeme hodně štěstí v soutěži!

Choceňská mlékárna nedávno oslavila 90 let své existence. Je známá především pro lahodné smetanové jogurty, tradiční pomazánková (dříve pomazánková másla) a tradiční metodou vyráběný jemný tvaroh. Choceňská mlékárna nespí na vavřínech a svou nabídku zpestřuje o zajímavé novinky. Kromě klasického sortimentu vyrábí i speciály, jako je např. oblíbený čokoládovo-oříškový krém Nuty, „poctivě pálivé“ pomazánkové s příchutí papriček jalapeῇo a nyní je to Choceňské pomazánkové se Skyrem. Vyzkoušejte také zimní limitované edice smetanových jogurtů (aktuálně vlašský ořech s medem, nebo švestka se skořicí).

 

Články - další články