Show Tvoje Tvář má známý hlas: Jan Maxián přibral 40 kilo! Překvapením večera bude speciální host

16. září 2017··Redakce

Už v sobotu večer budou mít možnost sledovat třetí díl show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna Jana Maxiána. Divákům se představí jako žena, ale ne jen tak ledajaká. Půjde o zpěvačku Beth Ditto, která působila v kapele Gossip.

„Tato proměna je opravdu úžasná, musím za to poděkovat hlavně maskérům. Během pár chvil jsem totiž přibral čtyřicet kilo, protože protagonistka váží 110 kilogramů,“ prozradil Jan Maxián.

Maskéři na výrobě masky pracovali několik hodin. „Tato proměna vyžadovala složitou práci se silikonem, celý obličej tvaroval David Šesták. Dále se odbarvovalo obočí a nakonec byla nasazena dokonalá paruka. Potom už jsme museli Honzu jenom hlídat, aby před vystoupením moc negestikuloval,“ směje se hlavní maskérka Adriana Bartošová.

Kromě Jana Maxiána diváci uvidí Dalibora Gondíka, Anetu Krejčíkovou, Tomáše Matonohu, Bereniku Kohoutovou, Jitku Boho, Leonu Machálkovou a Jana Kopečného, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby. Soutěžit budou o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tvoje tvář má známý hlas sledujte už od 20:20 na Nově.

- další články