Vévodkyně Meghan nahoře bez? Internet řeší uniklé fotografie bývalé herečky

Sotva se americká herečka Meghan Markle provdala za prince Harryho a získala titul vévodkyně ze Sussexu, začal internet spekulovat, zda jsou fotografie s polonahou novou členkou královské rodiny pravé. Kensingtonský palác však autenticitu fotografií, kde jsou vidět odhalená prsa Meghan Markle popírá.

Před pár lety byla americká herečka Meghan Markle se přáteli na dovolené. Se dvěma kamarádkami se však vyfotila nahoře bez. Na výsledné fotografii sice nejde nic vidět, protože ženy sedí k objektivu zády, nicméně na internet unikly i fotografie, na kterých nynější vévodkyně ze Sussexu výsledný snímek s odhalenými prsy připravuje.

Ačkoli jsou snímky starší, aktuální se opět staly poté, co proběhla královská svatba. Mnoho lidí nejen na sociálních sítích přemýšlí, zda jsou fotografie s polonahou vévodkyní autentické, nebo upravené v počítačovém programu. Kensigtonský palác autenticitu uniklých snímků důrazně popírá.

Nicméně je pravda, že někdejší herečka se objevila ve filmu či seriálu nahoře bez, tudíž nemá s nahotou problém. Uniklé fotografie působí navíc tak přesvědčivě, že málokdo tvrzení Kensingtonského paláce o tom, že snímky nejsou autentické, uvěří. Posuďte sami.

Galerie