Už máte dost. Servírka drze okřikla zákaznici kvůli její váze

8. května 2020·Zábava·Redakce

Zdroj: Shutterstock

Kdo z nás nemá žádnou zkušenost s nerudnou servírkou nebo číšníkem. Zkušenost této ženy ji ale doslova zhrozila! Když přišla do restaurace na jídlo se svou kamarádkou, číšnice ji zpražila již během přijímání objednávky. „To už je dost,“ šokovala silnější ženu.

Když hodlala nejmenovaná žena se svou přítelkyní zajít na oběd, vybraly si společně restauraci specializující se na tapas. Tento způsob stravování zahrnuje chody složené z drobných jednohubek, které stolovníci zpravidla sdílejí. Je proto běžné objednat řadu různých možností a v průběhu rozhovoru je ujídat.

Žena používající přezdívku LondonHerbivore32 se však s tím, co v restauraci zažila, musela svěřit na jednom anglickém fóru. Její přítelkyně objednala zhruba pět chodů, z nichž některé měly ženy v plánu sdílet. Protože však druhá z nich byla veganka, musela si pro sebe objednat některé chody zvlášť tak, aby jídlo neobsahovalo žádné živočišné produkty.

Když však začala druhá z žen vyjmenovávat svou objednávku, servírka dost nevybíravě vyjádřila vlastní názor. Nejprve se výslovně zeptala, jestli ženy skutečně chtějí dva saláty. LondonHerbivore32 jí podle svých slov odpověděla, že jelikož je veganka, nemůže jíst zálivku obsahující vejce, kterou je jeden z nich politý.

Servírka však údajně nepřestala protahovat obličej a vrhat po ženě výmluvné, znechucené pohledy. Nakonec ji dokonce utla rázným „Už toho máte dost!“.

Korpulentní Angličanka je přesvědčena, že byla vystavena druhu šikany založenému na tělesných proporcích. Přítelkyně, která s ní v restauraci byla, si prý žádné poznámky nevyslechla, protože je štíhlá. Navíc prý baculatá konzumentka veganské stravy vyslechla od blízkého stolu podobně rozsáhlou objednávku od štíhlých lidí a nikdo jim nic nevyčetl.

Autor: Barbora Oulehle Pisingerová

 

Zábava - další články