Ženy šílí po rtěnce, která vábí muže. Zaručuje prý svatbu do roka a do dne

Jak najít muže svých snů (nebo alespoň muže) a konečně zažít ten pocit, kdy vám na prsteníčku přistane zásnubní prsten? Takový návod by zvlášť s přibývajícími léty potřebovala nejedna z žen toužících založit rodinu. Jak toho dosáhnout? Pečovat o sebe, být vnitřně připravena na změnu, navštěvovat místa, kde je setkání příhodné, věřit a neztrácet naději na životní změnu. Tohle všechno nosíte v hlavě, ale úspěch stále nepřichází? Zkuste si namalovat rty! Rtěnka, díky které se vdáte, existuje!

Na webu Hello Giggles zveřejnila Emily Popp příspěvek s fotografií, na které je rtěnka, kterou dostala od švagrové se vzkazem, že jde o speciální druh, který ženám v Japonsku přináší vdavky. Emily ji okamžitě začala podrobně zkoumat! V čem spočívá její účinek? Že by v názvu? Odstín Crystal Pink Cream ale žádné kouzlo neskrývá, jméno prostě vychází z barvy a konzistence. Ani vůně není natolik omamná a rozdílná. Že by tedy šlo o marketingový tah?

Emily to nedalo a zadala firmu i s heslem “svatba” do vyhledávače internetu. Japonské webové stránky Esteé Lauder nabízí tento druh rtěnky ke koupi pouze přes internetový obchod, a to v 15 odstínech. O třpytivém kamínku na prsteníčku ale ani čárka. Na stránkách ale mladá žena objevila také diskuzi – a začala celou záhadu chápat. Emily poslala recenze švagrové, aby jí je přeložila. V jednom z příspěvků popisovala čtyřicetiletá Japonka, že po koupi a první aplikaci rtěnky se do ní zamiloval o 17 let mladší muž. A postupně jí z Japonska chodily další a další překlady zamilovaných příběhů, které začaly po nákupu rtěnky!

V čem je tedy to kouzlo? Je to jednoduché – ve sdílení příběhu. Víra je mocná čarodějka – uvěříte-li, že se to stalo jiným, proč by se to nemohlo stát i vám? Přetřít si rty hydratační rtěnkou není žádný bojový úkol, je to dokonce mnohem příjemnější cesta k partnerovi než políbit ropuchu a věřit v prince na bílém koni.  Jde o dodání sebedůvěry. Je také důležité věřit, že se něco hezkého v blízké budoucnosti stane. Sebevědomí a klid pak partnera opravdu může přilákat. Muži přece chtějí vyrovnané a usměvavé partnerky.