Baba Vanga předpověděla 11. září a Donalda Trumpa. Co nás podle ní čeká v roce 2018?

Baba Vanga, slepá bulharská mystička, je často označována za "Nostradama z Balkánu" pro její přesné předpovědi. I když zemřela v roce 1996 ve věku 85 let, zanechala několik světových proroctví, která se mají vyplnit během století po její smrti.

Baba Vanga správně předpověděla teroristický útok z 11. září v New Yorku, který se stal 5 let po její smrti. V roce 1989 mluvila o “dvou ocelových ptácích,” kteří zaútočí na “Americké bratry. 

Hrůza, hrůza!” Pokračovala. “Američtí bratři po útoku železných ptáků spadnou. Vlci budou výt v křoví a bude tryskat nevinná krev.”  

To opravdu zní jako 11. září. Její fanoušci tvrdí, že správně předpověděla mnoho dalších světových událostí včetně vzestupu ISIS, tsunami z roku 2004, Brexit a úspěšnou prezidentskou kampaň Donalda Trumpa, jak informoval deník Sun.

Také naznačila, že Evropa přestane existovat koncem roku 2016. Referendum o Brexitu bylo v červenci tohoto roku a poselství jeho výsledku bylo poměrně jasné. Věštila také, že 45. prezident USA, což je Donald Trump, bude čelit krizi a “přivede zemi na kolena.”

Co Baba Vanga říká na budoucnost planety Země? Za prvé tvrdí, že všechny ledovce roztají do roku 2045. Země se stane neobyvatelnou do roku 2341 a také řekla, že vesmír přestane existovat v 51. století. To je ale za dlouho. Co můžeme čekat v roce 2018?  

První proroctví mluví o nalezení nového zdroje energie na planetě Venuši. Může to být docela reálné. NASA totiž plánuje v červenci vyslat k Venuši sondu.  

Baba Vanga také předpověděla vzestup Číny. Tato asijská země by v roce 2018 měla převzít titul nejmocnější země na světě. Další pozitivní věcí, ke které by mělo v budoucnu dojít, je konec hladomoru. Ten by měl zmizet do roku 2028, takže se v příštím desetiletí máme na co těšit.