Maminka zakázala manželovi koupat dcerky. Její důvod vyvolal na internetu bouřlivou diskuzi

14. listopadu 2019·Životní styl·Karolína Stránská

Poměrně kuriózní příběh prolétl nedávno médii. Žena z australského Queenslandu zakázala manželovi, aby pomáhal při koupání jejich dcer a její důvod nyní dělí uživatele na dva tábory. Těch, kteří to nepovažují za normální je však mnohem víc.

Žena ve svém facebookovém příspěvku vysvětlila,  proč si nepřeje, aby její manžel a tatínek holčiček pomáhal při koupání. Důvodem je podle ní to, že mají odlišná těla a ona se necítí dobře, když vidí, že by měl muž mýt holčičku, ačkoliv je to jejich otec.

“Manžel se na mě zlobí, protože jsem mu řekla, že si nepřeji, aby pomáhal při koupání holek. Podle mě by měli holky omývat holky a kluci omývat kluky. Je to kvůli tomu, že mámy a dcery mají stejně části těla a to samé platí pro kluky,” uvedla na sociální síti.

Ačkoliv se tatínek pravděpodobně urazil, žena si své tvrzení nenechala vyvrátit a v příspěvku se obhajuje. Děti jsou pro ní samozřejmě prioritou a popsané chování nepovažuje za normální, jak uvedl Daily Mail. Svým chováním dále reaguje na množící se případy obtěžování dětí vlastními rodiči. I když se nedomnívá, že by právě k tomu mohlo dojít, nechce ani, aby o tom děti kdykoliv přemýšlely.

[totalpoll id=”210021″]

Její názor vyvolal bouřlivou diskuzi. Zatímco někteří její přílišnou opatrnost chápou, většina je jejím zdůvodněním zaskočena. Naznačují, že v podstatě považuje svého manžela za pedofila. “Máte asi o kolečko více. Normální žena by na toto ani nepomyslela. Řadíte svého muže mezi sexuální predátory,” uvádí jeden z komentujících. “Jak by to měli řešit rodiče, kteří jsou na děti sami? Nemám koupat vlastního syna, když s námi otec nežije?” dodala další žena.

Životní styl - další články