Mateřství bez retuše. Maminka zveřejnila neupravenou fotku, internet jí tleská

Mnoho maminek dělá vše pro to, aby jizvy po porodu skryly, či postupem času eliminovaly. Tato žena se je však naopak rozhodla vystavit.

Hayley Garnett nedávno porodila dvojčata, děvčátka Ruby a Romanu. Má tak syna Archera. Mezi všemi roztomilými snímky její rodiny je jeden, který na Instagramu vyčnívá. Na něm drží Hayley dvojčátka vedle svého břicha, které je pokryto striemi.

“Krásný jeden týden, dámy! Dnes ráno se mě Archer zeptal, co mám s břichem, a já mu řekla, že všechny mé děti zanechávají značky na mém břichu, abych nikdy nezapomněla, že jsem je v těle nosila. Je to pro mě věčná připomínka toho, jaký zázrak mé tělo dokázalo,” okomentovala fotku maminka. Její fotka získala více než 12 tisíc lajků.

“Rozhodla jsem se sdílet svůj příběh, protože na svém Instagramu často mluvím o svém soukromí a je pro mě léčivé svěřit se také s věcmi, které mohou působit zranitelně. Pomáhá vám to však spojit se s komunitou, která vás sleduje,” dodala Hayley v rozhovoru pro ABC News.

Dále uvedla, že většina reakcí byla ryze pozitivní. Jediní lidé, kteří ji kritizovali, ji údajně osočovali z toho, že si pomohla Photoshopem, aby její strie působily výrazněji, což je podle maminky holý nesmysl.