Markéta Konvičková se rozněžnila pod stromečkem: Nic víc si nemůžu přát!

23. prosince 2020·Celebrity·Barbora Pisingerová

Foto: Instagram / marketakonvickova

Od Štědrého dne už nás dělí jen pár hodin a právě v těchto okamžicích si řada z nás užívá to nejdůležitější. Po těžké nemoci je to pro zpěvačku Markétu Konvičkovou (26) bez pochyb zdravá rodina. Na sociálních sítích sdílela dojemné foto.

Domácnost české zpěvačky Markéty Konvičkové se letos rozrostla o nového člena a celé svátky tak dostávají zcela nový rozměr. Markéta se svým snoubencem René Kubkem je poprvé oslaví jako rodiče.

“Náš největší dárek pod stromečkem. Nic víc si už ani nemůžu přát,” rozněžnila se zpěvačka na svých sociálních sítích u fotografie s malou Amálkou.

Poté, co jí lékaři v roce 2019 objevili vzácný druh nádoru na vaječníku, si obzvlášť cení dobrého zdraví. “Je požehnání mít zdravou rodinu,” připomněla všem fanouškům.

Nově nabytou roli maminky si někdejší účastnice soutěže Česko Slovenská SuperStar velmi užívá. “Naše Amálka je akční a v klidu moc nepoleží, takže se nenudíme,” popsala. “No jo, život se mění a je to boží. Jen to tak strašně letí, nemáte ten pocit? Tak maličká už nikdy nebude,” uvedla na sítích před pár týdny.

View this post on Instagram

A post shared by Markéta Konvičková (@marketakonvickova)

Foto: Instagram / marketakonvickova

Celebrity - další články