Sandra Pogodová se s příchodem podzimu nadále otužuje ve Vltavě

27. října 2020·Celebrity·Lenka Skrzeczkova

Sandra Pogodová (Foto: ČSFD)

Herečka Sandra Pogodová (45) je známá, že před pár měsíci začala s otužováním. V létě měla ale Vltava příjemnou teplotu, bohužel s podzimem je čím dál tím víc chladnější, ale i tak herečka plave dál a snaží se tak zvyšovat odolnost imunitního systému. Což je v letošním roce potřeba.

Nejdříve se doma jen sprchovala studenou vodou než se vrhla na samotné kopání ve Vltavě. “Včerejší plavání ve Vltavě byla nádhera! Voda 15,8 stupně, krásné počasí, tak jsem dala svou obvyklou trasu 1 kilometr. Plavu vždy k mostu Inteligence, abych kromě utužování zdraví nabrala trochu rozumu,” popsala herečka u fotografie na Instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Včerejší plavání ve Vltavě byla nádhera! ? Voda měla 15,8 stupňů, bylo krásně, tak jsem dala svůj 1km k mostu inteligence a zpět. Vždycky čekám, jestli pod tím mostem naberu trochu rozumu. Zatím to vypadá, že se utužím jen tělesně ??? Vy, kdo se taky otužujete, gratuluji ??? a vy ostatní, udělejte něco pro své zdraví a zkuste to taky. Teď už je po sezóně, tak začněte doma pod sprchou ? Otužování je skvělé na imunitu, na elasticitu kůže a dlouhověkost. A taky potom máte výbornou náladu. Tak hurá na to! ? #otuzovani #plavanivevltave #necoprozdravi #sportemkuzdravi #jasutakstastne #otuzovanivevltave #plavani #huranato #adrenalin

Příspěvek sdílený Sandra Pogodová (@sandrapogodovaofficial),

Také těm co našli odvahu se jít otužit pogratulovala a ostatní vyzvala ať pro své zdraví něco udělají. “Vy ostatní, udělejte něco pro své zdraví a zkuste to taky. Teď už je po sezóně, tak začněte doma pod sprchou,” nabádá Sandra fanoušky. “Otužování je skvělé na imunitu, na elasticitu kůže a dlouhověkost. A taky potom máte výbornou náladu. Tak hurá na to,” napsala na závěr příspěvku.

Trendu otužování v letošním roce propadly i další české celebrity. Jednou z nich je například televizní moderátorka Lucie Křížková. Podle Blesku kouzlu otužování podlehla i kuchařka a influecerka Kamila Rundusová neboli Kamu. Ta dokonce absolvovala kurz pod vedením nizozemského guru Wim Hofa. Nebrání se tomu ani Taťána Gregor Brzobohatá, která se s tímto světovým guru také setkala.

 

Celebrity - další články