Skvělé gesto! Marek Ztracený zahrál hit kapely Mirai, která kvůli autonehodě nemohla vystoupit

Ačkoliv je na českém hudebním poli velká míra konkurence, nemusí to nutně znamenat, že si umělci půjdou po krku. Důkazem je i toto gesto Marka Ztraceného, který hrál na stejné akci, na kterou měla dorazit i kapela Mirai. Ta se však bohužel dostala do dopravní nehody.

Marek Ztracený měl o víkendu vystoupit na hudební akci po kapele Mirai. Ta se však bohužel se svým týmem dostala do dopravní nehody a festivalu se tak zúčastnit nemohla. Aby to fanouškům nebylo líto, rozhodl se s nimi Marek Ztracený odzpívat jejich momentálně největší hit Když nemůžeš, tak přidej. Tímto gestem jim na dálku popřál brzké zotavení a také vyjádřil lítost nad jejich nepřítomností.

Co Tě nezabije, to Tě posílí ❤ Díky Andělům strážným ? #miraicrew

Zveřejnil(a) Mirai dne Neděle 25. srpna 2019

Nehoda se stala v neděli před polednem na 23. kilometru ve směru na Prahu a provoz se zastavil na téměř čtyři hodiny. Během nehody se zranilo sedm lidí a jedna žena byla zraněna těžce, do nemocnice ji po nezbytném ošetření na místě transportoval vrtulník. Jedno z nabouraných aut převáželo techniky a manažerku hudební skupiny Mirai, uvedla kapela na facebookovém profilu.

 

Dnes měla crew kapely Mirai bohužel autonehodu.. Kluci měli hrát dnes před námi na Radiofestu v Ústí nad Labem a napadlo nás, že bychom zahráli jednu jejich píseň, aby věděli, že na ně myslíme a zároveň pro lidi v publiku, který se na ně určitě taky těšili.. Všichni kdo jste dnes byli účastníky té nehody.. Těchto zhruba 10 000 lidí na vás myslí a drží palce ??

Zveřejnil(a) Marek Ztracený dne Neděle 25. srpna 2019