Poslední FOTO George Michaela před smrtí: Svůj vzhled bývalý sexsymbol nenáviděl

Zesnulý zpěvák George Michael se v poslední době prakticky s nikým nevídal. Mohla za to jeho změněná podoba, kdy dost přibral na váze. A protože byl velký perfekcionista, snažil se před veřejností skrývat.

Na veřejnosti se George Michael pořádně neukázal posledních pět let. A to ani mezi lidmi v okolí jeho sídla v městečku Goring on Thames v hrabství Oxfordshire. Naposledy jej místní viděli loni o Vánocích, kdy navštívil tamní kostel. Jinak byl okruh jeho blízkých přátel velmi omezený. Kromě partnera, kadeřníka Fadiho Fawaze, se prakticky stýkal jen se svými sestrami a přítelem z dětství, zpěvákem Davidem Austinem.

Za tuto rezervovanost údajně mohla proměna George Michaela, v poslední době hodně přibral. A to někdejší sexsymbol, který byl ve všem co dělal naprostý perfekcionista, dost těžce nesl a styděl se. “George byl vždy totální perfekcionista, ale v poslední době úplně ztratil sebevědomí,” prozradil webu DailyMail zdroj ze zpěvákova managementu. Kromě nadváhy údajně nesnášel i jizvy na hlavě a krku, které měl od automobilové nehody v roce 2013.

Tehdy vypadl na dálnici z jedoucího auta a spekulovalo se o tom, jestli nechtěl pod vlivem drog spáchat sebevraždu.

S návykovými látkami měl ostatně George Michael problémy už delší dobu, především s kokainem a crackem. Před dvěma lety byl několik měsíců na odvykací klinice ve Švýcarsku. „Kouřil crack. Než tam odjel, tak už se dostal do takového stadia, kdy se třásl a jen říkal: ‚Potřebuji to.‘ Pořádal večírky, na nichž fetoval a zkolaboval a museli ho zvedat z podlahy. Probral se a zvracel, děly se hrozné věci. Byl tak vyzáblý a tak nemocný. Je to crack, tráva a alkohol, taky kokain. Bylo to s ním opravdu hrozné a pořád se to horšilo. Buď by ho zavřeli, nebo by umřel. Děsím se, že zemře. Spousta lidí kolem něj trpí, hlavně jeho dvě sestry,“ řekla loni zpěvákova příbuzná Jackie Georgiou v rozhovoru pro deník The Sun.

Galerie