Do kin míří nová komedie Věčně tvá nevěrná! Vlasáková a Rašilov budou nevšedně řešit manželskou krizi

Na konci února přijde na plátna kin film Milana Cieslara, který uvedl také nejúspěšnější komedii Život je život, pro rok 2015. Tento autor letos přichází s novou romantickou komedií Věčně tvá nevěrná, jejíž je Frekvence 1 mediálním partnerem.

V hlavních rolích filmových manželů se objevují Saša Rašilov (v roli Josefa) a Lenka Vlasáková (v roli Milušky). Spolu řeší manželskou krizi. Svého manžela a dospívající dceru (Sáru Sandevu) neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou manželku miluje, má však slabost pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství se pomalu řítí do záhuby, a proto přijíždí na záchranu Vilma Cibulková v roli tetičky Marty. Má šílený plán, jak krachující manželství zachránit.

Čeká nás kvalitní porce legrace zprostředkovaná nezastupitelnými hereckými osobnostmi jako je například Vilma Cibulková, Jiří Lábus, Lenka Vlasáková, a další. Ve filmu se objeví i méně okoukané tváře. Jmenovitě herečka Sára Sandeva a tajé slovenská Natalia Germani.

Film se kromě Prahy a okolí natáčel také i v exotických lokacích. Štáb vyjel například do Egypta, kde se natáčeli záběry nejen z pevniny. Úvodní píseň k filmu nazpívala kapela Xindl X společně se Sabinou Křovákovou, která nese stejný název jako film. Slavnostní premiéra filmu se uskuteční 21.2.2018 v kině Lucerna.