V bohatství i chudobě…a roztomilosti. Maminky vystrojily dětem minisvatbu

Mnoho budoucích nevěst čeká na svůj speciální den více než dvě dekády. Tahle malá slečna se ho dočkala, ač symbolicky, již ve svých 3 letech.

Tito novomanželé si řekli své malé “ano” ve Flintu v americkém Texasu. Jejich maminky se obě živí jako svatební fotografky a rozhodly se uspořádat foto odpoledne pro své děti, které si spolu ve volném čase rády hrají.

Sullivana (5) a Ellu (3) převlékání a hraní si na dospěláky bavilo možná ještě více než jejich maminky.

“Řekly jsme jim, že se budou brát a našly jsme malou krabičku na prstýnek. Elle jsem řekla, že se může na svatbu obléci jako princezna,” uvedla maminka Elly pro server ABC News. “Zapletla jsem jí vlasy a jakmile se viděli, vykřikli, že se budou brát. Zvládli to na jedničku, jen se na sebe vždycky podívali a začali se hihňat.”

V jednu chvíli údajně pětiletý Sullivan spontánně poklekl a zeptal se maminek, zda může předstírat, že Ellu žádá o ruku.

Fotky byly zveřejněny na facebookovém profilu jedné z fotografek a v komentářích se dle očekávání strhla diskuze nadšených maminek, které se shodly na tom, že by bylo neuvěřitelně roztomilé, kdyby se, až vyrostou, doopravdy vzali a mohli na tento den vzpomínat. “Umřela bych štěstím, kdyby se v budoucnu vzali,” přiznala maminka s úsměvem.

Galerie