Žena dorazila na cizí svatbu ve svatebních šatech. Lidé nechápou

Tyhle šaty se po internetu rozšířily jako lavina. Řada lidí z počátku netušila, co je na nich špatného - nevěstě to v nich přece sluší! Potíž je v tom, že svatba, na kterou v nich žena dorazila, nebyla její. Neznámá dáma byla pozvána pouze jako host. Jak došla k závěru, že tohle je ideální outfit, zůstává záhadou.

Zřejmě každý už někdy slyšel o společenském pravidlu, podle kterého je pro ženy vysoce neslušné přijít na cizí svatbu v bílém. Pro jistotu by se měly raději vyvarovat i jakýchkoli výrazně světlých tónů a doma by měly nechat i příliš okázalé róby, které by mohly – byť jen trošku – zastínit nevěstu.

Neznámá žena se o něm však buď nikdy nedoslechla, nebo se rozhodla ho zcela ignorovat. Na cizí obřad dorazila v honosných krajkových šatech krémové barvy dlouhých až na zem, za které by se nemusela stydět ani sama nevěsta.

“Možná se ptáte, co je na těchto šatech špatného. Co říkáte teď, když víte, že to NENÍ nevěsta?” napsala autorka fotky na diskuzní fórum Reddit, aby si poslechla názory ostatních. A ti na neznámé ženě nenechali nit suchou. Někteří žertovali, že jde možná o zhrzenou milenku, zatímco jiní se zamýšleli nad tím, co k takové volbě ženu vedlo.

“Chci znát celý myšlenkový proces, který nejen vedl k tomu, že si vzala tyhle šaty na svatbu, ale i to, co si myslela, když si je kupovala a proč tak učinila. Proč? Vážně. Jsou to svatební šaty. To šla do obchodu pro nevěsty, aby si je koupila?” ptala se například jedna z komentujících. Obrázek od té doby koluje po sociálních sítích a vyžádal si již tisíce komentářů.

Foto: Reddit