Takhle to vypadá, když loví vegani! Vtipné fotky baví internet

Veganství není sice žádná novinka, zřejmě nikdy však nebylo tak populární, jako právě dnes. Vegani a milovníci masa se v jednom kuse dostávají do sporů a navzájem se přesvědčují, že jejich životní styl nedává smysl. Žijeme ale v době neomezených možností a tak si každý z nás může dělat, co chce. Přesvědčí vás o tom snímky veganů, kteří vyrazili na lov.

Pro naše prapředky byl lov nedílnou součástí každodenního života. My už dnes lovit nemusíme, někteří z nás si ale z dříve nezbytné aktivity udělali svého koníčka. Většina z nich patří mezi zaryté milovníky masa – nemusí se to ale vůbec týkat všech. Tihle vegani se rozhodli dokázat masožroutům, že na lov mohou vyrazit klidně i oni.

Autoři vtipných fotografií se nechali zvěčnit v maskáčových oblečcích, se střelnými zbraněmi a noži ve vítězných pózách, jako by právě ukazovali svou dnešní kořist. Vlastně ji také ukazují – jen je trochu jiná, než bychom čekali. Namísto zajíců, bažantů, srnců a lišek se totiž světu chlubí s cuketami, mrkvemi nebo dýněmi.

Jak už to tak bývá, v době sociálních sítí se obrázky samozřejmě dostaly na internet a od té doby živě kolují a získávají si tisícovky lajků i komentářů.

Podívejte se, jak to vypadá, když na lov vyrazí vegani.

Galerie