Máma šestnácti dětí sdílela trik, jak všechny nakrmit a neušpinit žádné nádobí

14. ledna 2021·Životní styl·Barbora Pisingerová

Foto: Instagram / thebonellfamily_

Jeni a Roy Bonellovi mají jednu z největších rodin v Austrálii. Společně vychovávají šestnáct dětí, a při péči o domácnost se jim proto hodí každý trik, který jim ušetří práci navíc. Máma velké bandy se nyní na Instagramu svěřila, jak zvládne všechny nakrmit, aniž by při tom ušpinila jakékoli nádobí. 

Jeni a Roy Bonellovi mají celkem šestnácti dětí ve věku od třiceti do pěti let. Neobvyklá rodinka má vlastní účet na Instagramu, kde se svým více než 8 tisícům fanoušků pravidelně svěřuje, jaké je to žít v tak velké bandě.

Aby si při péči o domácnost ušetřili co nejvíce práce, musí se všichni ohánět a myslet co nejvíce prakticky. Jeni nyní například ukázala, že díky jednoduchému triku zvládne všechny nakrmit a neušpinit u toho žádné nádobí.

Papír s hranolky

Oběd v rodině totiž vypadá tak, že na zem položí velký kus papíru, na něj vysype hranolky a k nim položí omáčky dle osobních preferencí. Děti si pak sednou kolem dokola a společně se naobědvají.  “Oběd!!!” okomentovala Jeni snímek rodinného hodování, které trošku připomíná krmení dravé zvěře.

View this post on Instagram

A post shared by 𝘽𝙞𝙜 𝙁𝙖𝙢𝙞𝙡𝙮! 𝘽𝙡𝙚𝙨𝙨𝙚𝙙 𝙇𝙞𝙛𝙚! (@thebonellfamily_)

Ostatní rodiče ihned ocenili fakt, že tímhle způsobem jednak každý na hranolky dobře dosáhne, a jednak se neušpiní žádné nádobí, které by bylo potřeba mýt.

“Není lepší oběd! Oblíbené víkendové jídlo v naší domácnosti,” pochvaloval si jeden z komentujících. “Tohle jsou ty nejlepší obědy o svátcích. Naše děti to taky milují. Dobrou chuť,” souhlasil další.

Foto: Instagram / thebonellfamily_

Životní styl - další články