Přes rameno, na předloktí či v ruce? To, jak nosíte svoji kabelku, o vás hodně vypoví

12. října 2021·Životní styl·Dominika Číčelová

Ilustrační foto (Shutterstock)

Víte o tom, průměrná dámská kabelka váží, až tři až šest kilo. To, jakým způsobem ji nosíte, ale nevypovídá jen o tom, jak rychle budete mít zničená záda, ale i to, jaký typ ženy jste. Přečtěte si článek a zjistěte osobě zase něco nového. Informace přinesl Blesk pro ženy.

Ověšená jako vánoční stromeček

Pokud nosíte více různých tašek najednou, pravděpodobně jste velice vytížená a nemáte čas na hlouposti. Hlouposti, jako je třídění kabelky a věčné rozhodování, co s sebou zrovna potřebujete a co ne. Proto vždy popadnete věc, kterou víte, že zrovna musíte vzít s sebou, ale už není čas vyměnit ji za nějakou nepotřebnou. A když už v tašce není místo, jednoduše si na sebe pověsíte jinou. Udělejte si aspoň jednou týdně pár minut času a kabelku vytřiďte. Uvidíte, že se vám uleví.

Zavěšená na předloktí

Pokud nosíte kabelku jen tak zavěšenou na předloktí, mohlo by se zdát, že chcete dát najevo svou nadřazenost. Takhle kabelky nosí především celebrity, které v ní nic jiného než zlatou kartu nosit nepotřebují. Má to ovšem mnohem hlubší a lichotivější vysvětlení. Kabelka na předloktí znamená, že máte styl a inklinujete k elegantním řešením.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Fashion inspiration 💫 (@fashion_janestory)

Tisknutí k tělu

Držení kabelky obouruč pevně před tělem signalizuje, že žena zaujímá obranný postoj. Naznačuje to její ostych nebo snahu bránit se před okolím. Jako byste se za svou kabelkou chtěla schovat. Dávejte si na to pozor, protože takové držení kabelky může být signálem pro zloděje. Nejspíš v ní máte něco hodně cenného, co by je mohlo zajímat.

Dlouhý popruh přes rameno

Vy jste volnomyšlenkářka, která si jen tak s něčím neláme hlavu. Tudíž ani s tím, že takhle zavěšená kabelka přímo vybízí k ukradení jejího obsahu. Je to snadná kořist, a tím, že vás to neodradí ukazuje, jak jste svobodomyslná a možná také trochu příliš důvěřivá a naivní, což by se vám v tomto případě mohlo stát osudným.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Fashion inspiration 💫 (@fashion_janestory)

Krátký popruh přes rameno

Vy jste praktická a obezřetná. Takhle do vaši kabelky žádný zloděj nemůže a navíc v ní pravděpodobně nemáte přebytek zbytečných věcí, které jste jen zapomněla nebo neměla čas vyndat. Pozor ale na to, abyste nebyla až příliš úzkoprsá a “sešněrovaná”. To totiž pro vaši psychiku nemusí být vůbec dobře. Nebojte se trochu odvázat a pořádně se nadechnout. Svou kabelku ale stále nespouštějte jen tak z očí.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený The Scout Guide Palm Beach (@tsgpalmbeach)

 

Kabelka křížem

Je to pohodlné a volné, ale zároveň také velice neelegantní. Neomezuje vás to vůbec v pohybu, což je pro vás zřejmě velice důležité. Nehodláte se zabývat věčně padající kabelkou z ramene jenom proto, abyste vypadala dobře. Být totiž tak free, jako jsou ženy, které nosí kabelku křížem, je samo o sobě přitažlivé. Stačí totiž jen ta nespoutanost, která z vás díky tomu čiší.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Fashion inspiration 💫 (@fashion_janestory)

 

Aktovka do ruky

Když máte raději kabelku ve stylu aktovky, kterou nosíte jednoduše v ruce, jste velice praktická žena, která se ani tak nezajímá o vzhled kabelky, jako spíš o její funkčnost a obsah. Říká to o vás, že jste samostatná, sebevědomá a umíte se postarat sama o sebe.

 

Životní styl - další články