V dobrém i ve zlém. Dvojice uspořádala svatbu u lůžka jejich smrtelně nemocné dcery

20. února 2020·Životní styl·Karolína Stránská

Smrtelně nemocné holčičce dali doktoři maximálně dva týdny života. Její rodiče se tak rozhodli uspořádat svatbu přímo v jejím nemocničním pokoji.

Před pouhými osmi týdny začala malá Paige trpět obrovskými migrénami, které ji doháněly k slzám. Doktoři ji během vyšetření nalezli nádor velikosti citrónu a snažili se ho operací odstranit. Nádor se však vrátil zpět a jejim rodičům v nemocnici oznámili, že holčičce zbývají maximálně dva týdny života. Během 24 hodin tak její teta naplánovala svatbu, která se odehrála přímo v nemocnici a vyšla na pouhých 20 tisíc korun.

“Po svatbě dlouho toužili a nemohli snést myšlenku, že tomu nebude Paige přítomna. Tak jsem se okamžitě nabídla, že jim pomohu,” uvedla Innez pro Daily Mail. Rozhodla se zaměřit na nejdůležitější aspekty svatebního dne. Požádala nemocnici o svolení, našla někoho, kdo by je oddal a koupila vhodné šaty. Ruku k dílu přiložili i ostatní blízcí. Nejbližší kamarádka nevěsty upekla dort, maminka ze školky se postarala o hudbu a výzdobu.

Jak se svatba přibližovala, Paige (4) všem hrdě hlásila, že bude družičkou. Ačkoliv svatba vyšla na pouhých 20 tisíc, byl to na první pohled výjimečný den, na který jen tak nezapomenou. Posuďte v GALERII.

Životní styl - další články