Žena sdílela snadný trik na voňavé prádlo: Stačí vám levná houbička

Jak už to tak bývá, internet je studnice nápadů. Zatímco některých by se lidé měli raději vyvarovat, jiné mohou hodně pomoci a třeba i usnadnit každodenní práci. A právě takové tipy se snaží předávat žena s přezdívkou Mrs. D. Ta nedávno na svých sociálních sítích sdílela jednoduchý trik, jak krásně provonit prádlo ze sušičky - a postačí vám jen aviváž a obyčejná houba.

Také máte tak rádi vůni čerstvého prádla, když se vytáhne z pračky? Někdy ale vydrží méně, než by si člověk přál, a nebo se vůně vytratí v procesu sušení v sušičce. Jak na to, aby bylo prádlo krásně voňavé a dlouho tak vydrželo?

Trik ženy s přezdívkou Mrs. D je velmi jednoduchý. Pokud máte doma sušičku, můžete ho vyzkoušet a přesvědčit se sami.

Vezměte si menší krabičku, vaši oblíbenou aviváž a obyčejnou houbu na mytí, jakou koupíte za pár korun v drogerii. Mistička by měla zhruba odpovídat rozměrům vaší houby. Nalijte dovnitř dvě odměrky aviváže a zbytek doplňte vodou tak, aby byla houba ponořená. Nasáklou houbu pak vložte do sušičky spolu s várkou vypraného prádla.

Někteří lidé namítali, že pokud si člověk musí stejně koupit aviváž, žádné peníze vlastně neušetří. Další ale v triku i tak vidí výhodu. Aviváž se totiž používá i při praní a tímhle způsobem zvládne dvě různé práce. Jinak by si člověk musel kupovat ještě speciální vonné ubrousky nebo vonítka do sušičky.

“Vyzkoušela jsem ten trik a je úžasný… Už nikdy se nevrátím k vonným ubrouskům! Děkuju,” pochvalovala si například jedna diskutérka. “Už nikdy jinak! Moc jsem si tenhle trik oblíbila a používám ho teď u každé várky. Řekla jsem o něm své mámě a ta ho teď používá také,” svěřila se další. “Moc děkuji za tenhle trik s houbou! Moje prádlo ze sušičky nikdy nevonělo lépe,” radoval se další sledující.