Žena sdílela trik, jak si usnadnit převlékání postele. Nechutné, kritizují ji ostatní

Pokud si s něčím nevíte rady, můžete si být jistí, že na internetu najdete řadu nejrůznějších tipů, jak se s tím vypořádat. Musíte ale být připraveni na to, že co člověk, to vlastní názor. Nedávno se o tom mohla přesvědčit jedna žena, která se na sociální síti rozhodla sdílet svůj zlepšovák ke snadnému převlékání postelí. 

Není lepší pocit, že zachumlat se do čerstvě povlečené postele. Samotné převlékání je ale o poznání méně příjemnou záležitostí. Každý z nás má své vlastní postupy, jak to udělat co možná nejsnáze a nejrychleji. Nevyhne se tomu ale nikdo. Nebo snad ano?

“Nevím, komu se to může hodit, ale na postel můžete navléknout dvě nebo tři povlečení najednou a vždycky jen sundat to horní, když se ušpiní, místo abyste postel pořád převlékali,” napsala na Twitter jedna uživatelka 10. prosince a odstartovala lavinu.

Zatímco jedni se pokoušeli přijít na to, zda to žena myslí vážně, jiní jí vůbec nemohli přijít na jméno. “Takže ty se asi nepotíš, když spíš? Ani trochu? Fuh, holka, spát ve staré špíně…” nešetřil ženu jeden komentující. “Zjevně se v noci nepotíš kvůli nočním můrám tolik, jako já,” napsala další.

Řada jiných ale příspěvek pochopila jako povedený vtip. “Tři prostěradla? Jsem snad Rockefeller?” ptal se jiný člověk, zatímco další doporučoval, aby se na postele malých dětí mezi prostěradla umístil i levný sprchový závěs pro případ “nehody”.