Známá herečka zakazuje dceři Popelku. Její důvod vás zarazí

22. října 2018··Lukáš Vaněk

Zdroj: CSFD.cz, Shutterstock

Populární herečka, známá především ze série filmů Piráti z Karibiku Keira Knightley v rozhovoru uvedla, že se její dcera nesmí dívat pár animovaných pohádek od Disneyho. Podle jejího názoru totiž nedávají dětem správný příklad.

Knightley v rozhovoru pro televizní pořad Ellen Show, který moderuje populární Ellen DeGeneres, prozradila, že její tříletá dcera má zakázáno se dívat na Popelku nebo na Malou mořskou vílu.

Herečka totiž nesouhlasí s tím, jak se ženské postavy v animovaných a hraných pohádkách od Disneyho chovají. “Popelka čeká na bohatého chlapíka, který ji zachrání. To nedělejte. Zachraňte se samy! To je jasné,” citoval herečku mimo jiné server The Guardian, který rozhovor v televizní show zaznamenal.

Podobné je to i u další populární pohádky, kterou čeká remake v podobě hrané verze. “U Malé mořské víly jsem trochu rozčílená, protože ten film mám ráda. Písničky jsou skvělé, ale nevzdala byste se přece svého hlasu kvůli muži. Je to trochu záludné, ale na zákazu trvám,” vysvětlila herečka, která se představí v pohádce od Disneyho zvané Louskáček a čtyři říše.

- další články