Co se přestat divit, v kolika letech žena rodí? Monika Štiková se zastala žen těhotných po čtyřicítce

Když nedávno prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová (48) oznámila, že čeká miminko, znovu tím tak trochu rozvířila diskuze o těhotenství po čtyřicítce. Mezi nadšenými obhájci takového rozhodnutí se nečekaně objevila i hvězda reality show Tchyně Monika Štiková (47).

Hvězda několika reality show Monika Štiková se se svými názory rozhodně neschovává. V minulosti již několikrát dokázala, že když si něco myslí, řekne to naprosto naplno, a neváhá se pustit ani do vlastní rodiny.

Tentokrát se zapojila do veřejné diskuze o těhotenství žen po čtyřicítce. “Co se přestat divit v kolika letech žena rodí, když muži plodí i v osmdesáti? Doba se mění a to je moc fajn,” vyjádřila se televizní Tchyně a příspěvek pověsila jak na svůj Facebook, tak na Instagram.

Někteří sledující okamžitě příspěvek pochopili tak, že je Štiková v očekávání. To sice zatím popřela, do budoucna se tomu ale prý nebrání.

Někteří fanoušci ovšem s podobnými názory nemohli souhlasit. “Já si myslím, že těch 45 je strop. Dítě ve dvaceti je stále dítě. A mít ve dvaceti letech 65letou matku, která se bohužel třeba ani nedožije vnoučat… Nebo dožije, ale v tom věku už si je fakt neužije. Jó miminko je hezký, ale musí se myslet do budoucna, co to dítě pak,” napsala například svůj názor jedna z diskutujících.

Štiková si ale myslí něco jiného. “Ale, ale… To je směšné. Mé mamince je 70 a vypadá na 50. Má moře energie, jiskru, je sexy… Tohle je úplně mimo,” stála si za svým.

CO SE PŘESTAT DIVIT V KOLIKA ŽENA RODI…. KDYŽ MUŽI PLODÍ I V 80😂😂 😂 DOBA SE MENI A JE ZO MOC FAJN♥️♥️♥️

Zveřejnil(a) Monika Stikova dne Úterý 5. května 2020

Galerie