Honza Musil po ošklivém zranění páteře: Učí se znovu chodit! FOTO

Moderátor Honza Musil (51) utrpěl krátce před Vánoci vážná zranění, když nedopatřením spadl ze žebříku. Nyní za sebou má již druhou operaci a pomalu se učí opět hýbat a chodit jako dřív. Fanoušky na svém Instagramu v pondělí potěšil snímkem, na kterém již dokonce stojí vzpřímeně na nohou za pomoci chodítka. 

“Můj fyzioterapeut Honza mě naučil zvedat se přes břicho. Nemohu sedět a ještě bolí žebra. Ale podařilo se! A to i díky podpoře vás všech,” svěřil se Musil na sociální síti. Text doplnil snímkem, na kterém poprvé po úrazu stojí na nohou a na tváři má nadšený úsměv od ucha k uchu. Právě tím zřejmě svým fanouškům dává najevo, že o své zdraví hodlá bojovat jako lev.

K vážné nehodě došlo pouhé tři dny před Vánoci. Honza Musil spadl ze žebříku na tvrdou podlahu v garáži, zlomil si páteř, devět žeber a propíchl si plíci. Díky včasnému zásahu jeho manžela Jakuba Garetha byl okamžitě převezen do nemocnice, kde musel podstoupil vážnou operaci.

Nakonec ale všechno dopadlo poměrně dobře. Díky šikovným zdravotníkům a moderátorovu odhodlání se Musilův stav postupně zlepšuje a brzy bude jistě schopen projít se jako dřív.

Galerie