Libor Bouček má covid. Na internetu vyzývá fanoušky, aby vir nepodceňovali

7. října 2020·Celebrity·Lenka Skrzeczkova

Libor Bouček (Foto: Instagram liborboucek)

Moderátor Libor Bouček (39) na Instagramu informoval o nákaze covidem-19. Fanoušky se snaží skrze sociální sítě vybízet k tomu, aby samotný vir nepodceňovali. Sám netuší, kde se nakazil a popsal jaký má nemoc u něj průběh. Na konci také vyzdvihl obdiv zdravotníkům, kteří s touto nákazou bojují denně.

“Je to tak, i mě dostihl ten vir. A to myslím, že jsem udělal maximum pro to, aby se to nestalo. Ale některé hry na schovku vyhrát nejdou. A nemáte je absolutně podkontrolou,” uvedl na Instagramu moderátor Libor Bouček. Zdůraznil, že tento příspěvek nenapsal pro soucit nebo hledání síly. “Tu mám. Píšu to především pro ty, kteří spíš řeší svůj komfort a osobní pohodu,” dodal.

Podle moderátora je nemoc nevyzpytatelná. “Každý večer usínáte s odhadem, jestli vám bude lépe nebo hůř. A netrefíte se, většinou,” napsal Libor na Instagramu. “Bolest hlavy je u mě permanentní, čich kontroluju každý dvě hodiny u voňavky a spát 16 hodin není vůbec žádný problém,” popisuje průběh nemoci Bouček.

View this post on Instagram

Je to tak. I mě dostihl ten vir. A to myslím, že jsem udělal maximum pro to, aby se to nestalo. Ale některý hry na schovku vyhrát nejdou. A nemáte je absolutně pod kontrolou. Nepíšu to jako přání soucitu a hledání síly – tu mám. I díky tomu, že nejsem doma sám. Píšu to především pro ty, kteří spíš řeší svůj komfort a osobní pohodu. Ta nemoc je nevyzpytatelná. V podstatě každý večer usínáte s odhadem, jestli vám bude lépe nebo hůř. A netrefíte se. Většinou. Bolest hlavy je u mě permanentní, čich kontroluju každý dvě hodiny u voňavky a spát 16 hodin není vůbec žádný problém. Ale o mě fakt nejde. Absolutně nejsem schopen vypozorovat, kde jsem k tomu mohl přijít. Není v silách nikoho trasovat tenhle způsob nárůstu. Přes 4000 je opravdu dost. My s manželkou s největší pravděpodobností budeme za devět dnů nadšeni z nabyté částečné imunity, ale věřte mi, že tuhle nálož bych svým starším kamarádům nepřál. A největší starost mi dělají zdravotníci. Lékaři, sestry a ti, kteří vedou ten křehký, ale zcela nezastupitelný sektor. Ten se teď nemůže zastavit, i když by díky viru vlastně několikrát mohl. Logicky se šíří i tam. Jak si vykládám nouzový stav? Tak, že je to doba, kdy bychom měli odložit všechno kverulantství, kecy na sociálních sítích a zaručené informace z druhé ruky o tom, jak někomu netestovanému přišel pozitivní výsledek apod. Každý z nás by měl minimalizovat možnost nákazy právě proto, aby obcházela všechny nemocnice. Protože dobrý to teda fakt není. Pojďme se těm teoriím a napadání sami sebe věnovat intenzivně po skončení nouzovýho stavu a až bude nárůst pod tisíc. A udělejme z toho národní sport, protože v tom jsme fakt světoví. Teď je to totiž nejen hloupý, ale i trapný. Ta nemoc je sakra nepříjemná pro skoro 40níka, umím si představit, co může udělat těm s větším rizikem. Buďte opatrní. 3R. Omezte kontakt s rizikovou skupinou, usmivejte se na zivot, jezte vitaminy a sportujte, pokud to jde. A chytnete-li to….zůstaňte maximálně optimističtí! #staynegative #oMeNejde #drzmesipalce

A post shared by Libor Bouček (@liborboucek) on

Také si není vědomý, kde se nakazil. “S manželkou s největší pravděpodobností budeme za devět dnů nadšeni z nabyté částečné imunity, ale věřte mi, že tuhle nálož bych svým starším kamarádům nepřál,” dodal Bouček. Vzpomněl si také na sestry, uvedl, že má o ně starost a složil jim velký obdiv. Nakonec vyzval fanoušky, aby se v nouzové stavu chovali rozumně. “Měli bychom odložit všechno kverulantství, kecy na sociálních sítích a zaručené informace z druhé ruky o tom, jak někomu netestovanému přišel pozitivní výsledek… A chytnete-li to… zůstaňte maximálně optimističtí,” napsal moderátor k příspěvku.

 

Zdroj foto: Instagram liborboucek

Celebrity - další články