Pamela Anderson jako aktivistka: Před parkem protestovala proti držení zvířat v zajetí

22. srpna 2017·Celebrity·Redakce

Americko-kanadská herečka Pamela Andersonová protestovala dnes před vodním parkem Marineland v Antibes na jihu Francie proti lovení zvířat a jejich držení v zajetí. Informovala o tom agentura AFP.

Herečka a modelka, známá z televizního seriálu Pobřežní hlídka, ale také bojem za práva zvířat, AFP sdělila, že chce svou aktivitou “povzbuzovat lidi k tomu, aby nechodili do parků, jako je francouzský Marineland nebo Sea World ve Spojených státech”.

“Argument, že se děti v těchto parcích něco naučí, je ve věku nových technologií falešný,” zdůraznila Andersonová. “Je lepší zvířata vidět v jejich přirozeném prostředí,” dodala.

Před vstupem do parku v Antibes postavila malou ceduli s nápisem “zajetí zabíjí, zavřete Marineland” a s logem neziskové organizace PETA, která bojuje za práva zvířat na celém světě. Padesátiletá Andersonová je už 25 let členkou výkonné rady této organizace.

 

“Hájím tuto věc po celém světě,” uvedla rovněž. “Nyní, když žiju ve Francii, chci být nadále aktivní i v této zemi, kde bydlím,” dodala. Potvrdila přitom, že hodně spolupracuje s další významnou celebritou bojující za práva zvířat, bývalou francouzskou herečkou Brigitte Bardotovou.

Zdroj: ČTK

Celebrity - další články