Popálená česká youtuberka po devíti měsících opustila nemocnici. Z Turecka se vrátila do Čech

Po dlouhých 9 měsících se česká youtuberka Týnuš Třešničková (23) vrátila domů do České republiky. Mladá žena utrpěla vážná zranění při nehodě během ohnivé show v restauraci v tureckém Istanbulu. 

Populární česká youtuberka se po mnoho měsíců trvající léčbě v turecké nemocnici konečně vrátila domů do Čech. O informaci se se svými fanoušky podělila na sociálních sítích, kam umístila fotku u bazénu. “Relax doma! Asi netřeba dalších slov… Konečně!” napsala stručně.

Zdá se, že stav české krásky se po dlouhé léčbě konečně zlepšuje. “Ještě před pár měsíci jsem si sama nezvládla umýt vlasy a na začátku jsem bez pomoci ani nebyla schopna dojít do koupelny. Udělat si culík na hlavě pro mě bylo nemožné a potřebovala jsem i u takových drobností asistenci. Tu bezmoc si asi dokáže představit pouze ten, co to někdy zažil. Každý den jsem se ale snažila přiblížit opět své samostatnosti. No a teď tady stojím a jsem na sebe pyšná, kam až jsem došla. Takové maličkosti a pro většinu samozřejmosti, kterých si ale mnohem více začnete vážit, když je na nějaký čas ztratíte,” napsala na sociální síť 4. června.

Galerie