Hitovka týdne: Kelly Clarkson – Because Of You

22. dubna 2021·Hudba·Lenka Skrzeczkova

Zpěvačka Kelly Clarkson. (Foto: Instagram becauseofkelly)

Stalo se vám, že máte s nějakou životní vzpomínkou spojenou píseň, kterou když posloucháte, zažíváte nostalgickou chvilku? Proto si pro vás rádio Frekvence 1 připravilo novinku v podobě Hitovky týdne. Každý týden vybereme jeden song, který zveřejníme na Facebooku a Instagramu a vy máte jedinečnou možnost se zapojit do vysílání. Tentokrát jsme pro vás vybrali hit od zpěvačky Kelly Clarkson - Because Of You.

Kelly Clarkson oslaví v sobotu 24. dubna 39. narozeniny. Tato americká pop rocková zpěvačka se do podvědomí fanoušků dostala v roce 2002, díky vítězství v americké Superstar. Na kontě má již 24 milionů prodaných alb a dodnes je stejně populární jako naše první česká Superstar Aneta Langerová. 

V českém éteru od ní můžete slyšet nejčastěji hity jako StrongerHeartbeat Song. Nejvíce poslouchaný je hit Because Of You. V této písni se Kelly vyzpívala ze svého traumatu z dětství, jedná se tak o jednu z jejich nejosobnějších písní. Když byla malá, její rodiče se rozvedli a ona to velmi těžce nesla. Přestože podobnému traumatu nechtěla vystavit své děti, nepovedlo se. Sama se loni po sedmi letech manželství rozvedla. Zpěvačka má sedmiletou dceru a pětiletého syna.

Jak se zapojit?

Stačí pod příspěvek Hitovky týdne na Facebooku a Instagramu napsat s čím máte píseň spojenou nebo co si okamžitě vybavíte, když ji slyšíte. Vaše nejzajímavější odpovědi se pak objeví v rámci  Sobotní party na Frekvenci 1. Kde bude společně s vámi nostalgicky vzpomínat moderátor Ondra Kubala! Tak s čím máte spojený tento srdcervoucí song od Kelly Clarkson? Napište nám!

 

Hudba - další články