Markéta Konvičková je maminkou. Porodila krásnou dceru

Zpěvačka Markéta Konvičková (26) se stala poprvé maminkou. Spolu se snoubencem Reném Kubošem přivedli na svět krásnou holčičku, kterou pojmenovali Amálie. Porod proběhl hladce a tak se novopečená maminka těší na další krásnou životní etapu. 

“Amálie, poklad v náručí. Vítej sluníčko,” napsala Markéta na sociální síti Instagram, kde se s novinkou pochlubila. Konvičková měla původní termín naplánovaný až na říjen, holčičku tak porodila předčasně. “Už teď má naše dcera svoji hlavu, prostě už chtěla být s náma,” dodala.

“Nejkrásnější moment tě spatřit a přitulit si tě k sobě,” napsala Konvičková. Maminka také poděkovala celému porodnímu týmu ve Fakultní nemocnici v Ostravě, kde předčasně porodila. “Hned bych šla rodit znovu, byli naprosto boží,” napsala.

U příspěvku je také mnoho gratulací od kolegů z branže. “Ahoj Amalko, gratuluju!” napsala Veronika Arichteva, která netrpělivě vyhlíží svůj termín porodu. “”Jupiíííí! Tak teď chvilku žádné Chorvatsko, moc gratuluju,” zavtipkoval a pogratuloval herec Roman Vojtek. Mezi dalšími gratulanty byla například zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková a Monika Bagárová, která napsala: “Máme parťačku, už se těším na ty dlouhý maminkovský telefonáty.” 

Markéta se s Reném zasnoubila letos v únoru a společně si staví hnízdečko lásky na své rodné Moravě v Třinci. Finalistka Superstar má za sebou také vážnou nemoc, hormonální dysbalanci, kdy otékala a padaly ji vlasy. Následně se zjistilo, že zpěvačka měla nezhoubný nádor na vaječníku. Důsledky nakonec nebyly tak fatální, a tak se maminka může těšit z narození svého prvního dítěte a užívat si tak nejšťastnější životní období.

Galerie