Muž našel v brokolici ze supermarketu housenky. Vychoval je jako vlastní

Občas se stane, že si s ovocem nebo zeleninou z obchodu člověk domů přinese i nějakého toho broučka. Když se tak stane, co uděláte? Brit Sam Darlaston se nečekané hosty rozhodl přivítat do svého domova a vychovat je jako vlastní. O bandu housenek se láskyplně staral, dokud se z nich ze všech nestali krásní motýli.  

Když si Brit Sam Darlaston koupil svou oblíbenou brokolici, našel pod plastovým obalem malou, zelenou housenku. O svém nálezu informoval společnost a rozhodl se hmyzího kamaráda adoptovat. K jeho překvapení tím ale příběh neskončil. V další brokolici si housenek přinesl rovnou pět a s dalším nákupem ještě jednu. Celkem jich tak měl rovnou sedm.

Sam se rozhodl postarat se o ně o všechny jako o vlastní děti. Vytvořil jim krásné životní podmínky, pojmenoval je a pečlivě sledoval jejich vývoj. Když se začaly zakuklovat, všechno dokumentoval a informoval o jejich příbězích na sociálních sítích.

Nakonec se ze všech housenek úspěšně stali motýli. Jakmile se každá z nich vyklubala, vypustil je hmyzí táta do volné přírody. Motýli, kteří s brokolicemi přicestovali pravděpodobně už ze Španělska, si ale jistě poradí.

 

Galerie

 

Zdroj: Sam Darlaston / Twitter