Podvodník se na facebooku vydává za Ewu Farnou! Žádá peníze na operaci dítěte

23. července 2019·Celebrity·Lukáš Vaněk

Zpěvačka Ewa Farna. (CTK Photo/Lubos Pavlicek)

Zpěvačka Ewa Farna na svém instagramu varuje před podvodníkem na facebooku, který se za ni vydává a láká z lidí peníze. Neznámý pachatel nebo pachatelka používá zpěvaččino jméno i fotografii a vyžaduje od důvěřivých lidí nemalé částky na operaci syna Artuše.

Podvodník se potenciální oběti podvodu například ptal, zda navštívila koncert, na kterém měla Farna vystupovat. Když odepsala, že ne, ale že pokud přijede do Břeclavi, tak si vystoupení nenechá ujít, falešná zpěvačka přitakala, že půjde o nezapomenutelný zážitek.

Následně však neznámá osoba ukrytá pod zpěvaččiným jménem oznámila, že její díte trpí srdečními chorobami a nutně potřebuje operaci. “Celkové peníze potřebné na tuto operaci jsou 40 000 eur. Toto dítě potřebuje vaši podporu darováním,” napsala neznámá osoba.

Zpěvačka se o falešném účtu a konverzaci dozvěděla a na svém instagramu ji zveřejnila. “Pozor na podvodníky! Tady si slečna dopisovala (myslí si, že) se mnou. Pak začalo vymáhání peněz skryté za operaci novorozeněte. Je to nechutné, za hranou drzosti i legálního jednání. Prosím, dávejte pozor, s kým si na netu píšete. Znova a pořád dokola, ověřovat zdroje je důležité,” varuje Ewa Farna ostatní uživatele sociálních sítí.

Celebrity - další články