Studenti se školníkovi složili na vysněnou dovolenou. Cítil se jako milionář

18. listopadu 2019·Zábava·Barbora Pisingerová

Na světě se sice děje spousta ošklivostí, není však nouze ani o dobré skutky. Důkazem jsou studenti z jedné anglické školy, kteří si oblíbili správce budovy. Vymysleli a zorganizovali proto plán, který vám zvedne náladu! Muž se prý cítil jako milionář.

Herman Gordon (65) se živí jako správce univerzity ve městě Bristol v Anglii. Studenti na škole ho měli vždycky velmi rádi, protože to byl veselý a pozitivní chlapík. Dokonce založili na internetu stránku, na které si sdělovali milé zážitky a osobnost Gordona na ní oslavovali. Jeden student tak však jednoho dne napsal, že oblíbený správce už čtyři roky neviděl svou rodinu na Jamajce, protože neměl dost peněz na cestu.

Studenti se složili a nakonec vybrali dostatek peněz, aby školníkovi i jeho ženě Denise zaplatili týdenní dovolenou na Jamajce se vším všudy. Když jeden ze studentů podal muži obálku s hotovostí, ten byl tak dojat, že nezadržel slzy.

Později se pochlubil se snímky z výletu a studenti tak mohli vidět, jaké štěstí způsobili. Herman se svou ženou při té příležitosti oslavili 23. výročí od svatby a užili si pohyb v pětihvězdičkovém hotelu. Navštívili také Hermanovu rodinu, která žije v Kingstonu.

“Kdokoli, kdo tohle uvidí, si musí myslet, že jsem trilionář,” žertoval školník nad fotkami. “Chtěla bych poděkovat všem studentům bristolské univerzity za tento dar, který mně a Hermanovi dali,” uvedla na síti Denise.

“Po celý rok, tento muž pracuje bez přestávky, aby nám zajistil čisté pracovní prostředí, ve kterém můžeme studovat,” napsal jeden ze studentů v původní kampani na sociálních sítích. “Co je však ze všeho nejdůležitější, je jeho neutuchající pozitivní energie a klábosení, kterými dokáže těžké chvíle mnoha studentů změnit ve dny plné radosti a pohody. Ať už je vám prostě jen tak obecně smutno, nebo jste ve stresu ze zkoušek, Herman je tady vždycky pro vás,” napsali studenti.

“Tenhle legendární muž dokazuje, že štěstí není o tom, co vlastníte, jakou máte práci nebo kolik máte peněz, ale o tom, jak moc si vážíte toho, co v životě máte,” stálo v příspěvku.

 

Zábava - další články