Veverka se vydala na lup. Netušila, že ji ráno čeká kocovina

26. listopadu 2020·Zábava·Lenka Skrzeczkova

Ilustrační foto (Zdroj: Shutterstock.com)

Tak takovou nálož veverka z americké Minesoty nečekala. Veverka totiž pravidelně chodí ke Kathleen Morlok na oříšky. Tentokrát ji ale zaujaly hrušky, které byly určené pro domácí prase hostitelky. Hrušky byly už starší a tak zkvasily. Účinky na sebe nenechaly dlouho čekat a veverka se ocitla v alkoholovém opojení. O příhodě informovala televize Fox.

Hrušky Kathleen objevila v lednici, věděla , že už jsou starší a tak se rozhodla je dát svému praseti Hamletovi. Bohužel ten den byla zima a prase o hrušky nejevilo typický zájem. To se hodilo ale mlsné veverce, která je častým návštěvníkem zahrady.

Veverka si jednu hrušku ukradla, ale netušila, že ji způsobí nemilé obtíže.Na druhý den se veverka vrátila na místo činu.

“Všimla jsem si, že se chová podivně a trochu se převrací,” uvedla Morlok pro Daily Mail. “A pak mi to trochu došlu. Ach ne, ty hrušky byly tak staré, takže určitě zkvasily,” dodala.

Majitelka zahrady tak okamžitě natočila krátké video, kde jde vidět, že se veverka pomalu převrací dozadu a dává oči v sloup. Po chvíli se ale vzpamatuje a užívá si další uloupenou snídani ve formě oříšků.

 

Zábava - další články