Jak si nerozmazat rtěnku po roušce? Kosmetička sdílela jednoduchý tip

23. dubna 2021·Životní styl·Barbora Pisingerová

Foto: Shutterstock

Make-up a roušky, to úplně dohromady nejde. Řadě žen ale v posledním roce nezbylo nic jiného. Vizážistka Saffron Hughes nyní zveřejnila jednoduchý trik, jak rozmazání líčení po roušce či respirátoru předejít. 

Pokud patříte mezi milovníky make-upu, určitě to sami dobře znáte. Rouška či respirátor nasazené na obličeji k dokonalému líčení moc nepasují. A to zvlášť, když jde o rtěnku. Kdo by chtěl mít vnitřek ochranné pomůcky neustále opatlaný? Vizážistka Saffron Hughes se nyní podělila o jednoduchý trik, který všem takovým lidem pomůže.

Foto: Shutterstock

Jak na to?

Po aplikování rtěnky si po rtech přejeďte prstem. “To vytvoří tenčí vrstvu rtěnky a zabrání to tomu, aby se přebytečné množství otřelo do roušky,” píše na své stránce FalseEyelashes.co.uk. Poté rozmažte rtěnku po rtech krouživými pohyby prstem, počkejte pět minut a aplikujte pudr.

“Dělejte to jemně, abyste se nezbavili veškeré barvy,” varovala. “Tak akorát, aby se do rtů absorbovalo správné množství produktu a cokoli přebytečného se odstranilo,” popsala milovníkům líčení. Další možností je tekutá rtěnka. Ta na rtech přebytečnou vrstvu produktu nezanechává.

Životní styl - další články

Doporučujeme