GALERIE: Živý Ken dorazil do Prahy! Co tu král plastik dělá?

2. května 2018·Celebrity·Karolína Stránská

Jeho fotky se denně objevují na titulních stránkách světových bulvárů. Břišní svaly, dokonalé lícní kosti. Toho všeho je možné dosáhnout plastikou. Nyní se živý Ken Rodrigo Alves vrátil do Prahy.

“Jsem nadšený, že jsem po 8 letech zpátky v Praze! Užil jsem si skvělý den chozením po památkách a nemůžu se dočkat, co přijde dál,” píše Rodrigo na svém Instagramu. Stihl již navštívit Karlův most i Staroměstské náměstí. Cílem jeho návštěvy však nejsou profláknuté pražské památky.

Hi everyone watch me live on Instagram on Thursday this week having a total face reshaping revamp with the best Dr @blankavraspirova from @medicobeauty it is worth watch it and I shall be happy to answer to all your DM’s afterwards. Stay beautiful and tuned ! #prague #czechrepublic #beauty #plasticsurgery #botox #juvederm #rodrigoalves

A post shared by Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk) on

Rodrigo přijel na návštěvu na pražskou plastickou kliniku, kde hodlá ve středu podstoupit mix faceliftu a injekcí do obličeje. Jak už je jeho zvykem, vše bude samozřejmě natáčet a ukazovat svým fanouškům. Třeba na něj v Praze taky narazíte!

Celebrity - další články