Herečka Jana Paulová se stala babičkou. Dcera Anežka porodila krásnou holčičku

17. července 2021·Celebrity·Lenka Skrzeczkova

Herečka Jana Paulová. (Foto: se souhlasem Jana Paulová)

Herečka Jana Paulová se na Instagramu pochlubila radostnou novinou. Její dcera Anežka přivedla na svět zdravou holčičku. Z oblíbené herečky se tak rázem stala babička.

Některé lásky na první pohled vydrží celý život. Tak jsem to měla se svými dcerami a tak to budu mít se svou vnučkou, která se před týdnem 7. 7 . narodila,” napsala Jana Paulová na Instagram. Nechybí ani nádherná fotografie, kde svou novorozenou vnučku drží herečka v náruči.

View this post on Instagram

A post shared by Jana Paulová (@paulova.jana)

Ani jsem si nemyslela, že být babičkou mi přinese takovou radost a štěstí. Na světě je zase krásně a všechno dává smysl,” rozplývala se. Také poděkovala své dceři Anežce a jejímu partnerovi Danovi za krásný dárek v podobě nového člena rodiny.

Pod příspěvkem se novopečené babiččce okamžitě začaly objevovat gratulace. Jano moje milá, moc ti přeju vnučku! Gratuluju! Mám vnuka a jsem šťastná! Tak vidíš, zas jsme se posunuly o level, jak jsme si slibovaly ve čtvrnácti,” napsala herečka a spisovatelka Halina Pawlowská. Nádherná fotečka, krásná a milující babička, náruč plná lásky a dojetí. Užívej si malé a své nové “role” Jani. Moc pozdravujem,” dodala na Instagramu Tereza Barošová.

Celebrity - další články