Jak se z Patricie Solaříkové stala paní Pagáčová? Herečka zveřejnila video ze svatby

Hvězda seriálu Ulice, herečka Patricie Solaříková (30), se sice paní Pagáčovou stala již v červnu, teprve nyní však odhalila, jak její velký den vypadal. Se svými fanoušky se totiž podělila o dojemné video. Obřad se konal v lese v Jincích na Příbramsku.

Fanoušci sice jméno Patricie Solaříkové dobře znají, nyní si však budou muset zvyknout na to, že už se jedná o paní Pagáčovou. Oblíbená herečka si ve druhé polovině června vzala za muže dramaturga Tibora Pagáče (27).

“Nedokážu ani popsat, jak nádherný to bylo. Především díky lidem, který s námi ten den oslavili. Obrovský dík patří Erice Jungrové z ERMI Hotelu, díky ní byl náš den opravdu tím nejkrásnějším a my neměli vůbec žádný starosti a jenom jsme si užívali,” napsala herečka ke snímku ze svatby na své sociální síti.

Zasnoubení Pagáčová veřejně oznámila na konci ledna. “No dobře, hodně z vás už si prstýnku všimlo, dokonce i některá média už se ptala, tak já nebudu dělat Zagorku. Nechtěla jsem to oznamovat touhle fotkou, když se to stalo a bylo to uplně čerstvý… teď už to ale ví všichni, kdo to měli vědět, komu jsme to chtěli říct osobně a tím pádem se s vámi můžu o tuhle fotku podělit… mám jí totiž moc ráda,” napsala ke snímku, na kterém pláče dojetím.

Novopečení manželé Pagáčovi tvoří pár již od května 2018. Vztah tehdy slavná herečka potvrdila poté, co ji rozčílil schovaný paparazzi. “Myslela jsem, že vztah je záležitost dvou lidí… Asi ne. Dneska jsme byli na charitativním běhu a cestou k autu jsem k mému úžasu zjistila, že se za stromem krčí fotograf a fotí nás. Takže vám ušetřím práci milí novináři a paparazzi, ať nemusíte v tomhle vedru a ještě v neděli někde číhat. Já chápu, že to k tomu patří, ale že vás to baví… Vždyť to přece nemůže nikoho zajímat, jestli s někým chodím nebo ne,” napsala tehdy na sův Instagram, který sleduje více než 350 tisíc lidí.

Galerie