Nemusím, já už ho vidím! Jak vypadají holčička a táta z nejznámější vánoční reklamy?

Zatímco Josef Polášek se od natočení asi nejznámější vánoční reklamy, kterou Češi tak milují, skoro nezměnil, z jeho "dcery" je dnes téměř dospělá slečna. V době natáčení chodila teprve do školky.

Když se reklama natáčela, počítalo se, že v televizi poběží rok, maximálně dva. Jenže diváci si ji natolik oblíbili, že běží už 12 let. “Jeden rok už ji chtěli stáhnout, ale lidi jim začali psát, co je to za pořádky, když se blíží Vánoce a ještě v televizi neběží prasátko,“ vzpomíná pro web Neovlivní.cz autorka reklamy Barbora Novotná.

A protože se blíží Vánoce, jistě jste si všimli, že v televizi už zase pobíhá prasátko a před ním Josef Polášek a Sandra Flemrová. Tak se jmenují herci, kteří hlavní a jediné role v reklamě ztvárnili. Co je s nimi dnes?

Josef Polášek je filmový a divadelní herec, který letos oslavil jednapadesáté narozeniny a veřejnosti rozhodně není nijak neznámý. Patří mezi populární české herce a diváci si ho mohou pamatovat z filmů Štěstí, Václav, František je děvkař, Protektor nebo aktuálně ze seriálu České televize Já, Mattoni.

Sandra Flemrová se už od natočení vánoční reklamy na Kofolu v jiné roli neobjevila, ale je jí teprve 17 a jako studentka z Rokycan má teprve všechno před sebou.

Autor: Anna Netušilová

FOTO: Reprofoto YouTube / Facebook J. Poláška

Galerie