Neskutečná proměna! Zpěvák Xindl X se pyšní postavou lázeňského šviháka a těší se na koncerty na vinicích

2. června 2021·Celebrity·Barbora Turková

Xindl X (Zdroj: ČTK)

Ze zpěváka Xindla X je úplně jiný člověk. Ze zpěváka Ondřeje Ládka už není oplácaný taťka, ale spíše lázeňský švihák. Zhubnul dvacet kilo a fanoušci jsou z jeho proměny nadšení.

Štíhlý, opálený a vysportovaný. Tak by se dal nyní charakterizovat zpěvák Xindl X. Ten už několik měsíců žije s rodinou ve Španělsku, ale na své fanoušky nezapomíná a z přenosového studia jim zpívá online. S tím už je ale konec, protože už za měsíc a půl startuje jeho živé turné. Autor hitů jako Láska v housce, Anděl, Popelka či V blbým věku se tedy vrátí zpět do České republiky.

View this post on Instagram

A post shared by Xindl X (@xindlxofficial)

A do své domoviny se vrátí úplně nový člověk. “Dneska slavím 150 dnů bez alkoholu! Za tu dobu v nohách 1350 km a 20 kg dole! Děkuju moc za podporu, kterou mi během té doby posíláte,” napsal zpěvák na své sociální sítě. “Už za měsíc a půl mě čeká opravdová zkouška ohněm – koncertní turné, které se paradoxně skoro celé odehraje na vinicích. Bez skleničky na pódiu to bude tedy nezvyk, ale věřím, že zvládnete pít i za mě a že si to spolu skvěle užijeme,” doufá Ondřej.

Pobyt v teple a pravidelný pohyb zpěvákovi hodně prospěl. Celá rodina si to ve Španělsku užívá a návrat do země, kde pořád ještě vládnou spíše podzimní teploty, pro ně nebude jednoduché. Pro zpěváka to bude velká výzva, zda zdravý životní styl zvládne aplikovat i na koncertech, kde nezdravého jídla i alkoholu bude dost a dost.

Celebrity - další články