Nová láska na obzoru: Zpěvačka Lenny randí s českým rapperem!

Ačkoliv se o tom dosud pouze šuškalo, nyní je to oficiální. Zpěvák a rapper Marpo oznámil odchod od ženy a vztah se zpěvačkou Lenny na sociálních sítích.

Zpěvačka Lenny ve svém věku nasbírala už řadu trofejí a těší se obrovské popularitě u fanoušků. Když spolu s hudebníkem Otakarem Petřinou, který si říká Marpo, nahrála hit Kruhy, okamžitě se začalo spekulovat, že k sobě mají blíž než jen jako kolegové. To se nyní potvrdilo, když sám Marpo oznámil svou novou lásku na svém Instagramu.

Spolu se začátkem nového vztahu oznámil také konec manželství. „Chtěl bych vám oznámit jednu věc. Vždycky jsem s vámi mluvil na rovinu a férově. Je to moje soukromá věc a dost bolestivá. Procházím velmi náročným obdobím a po 18 letech se rozcházím se svojí ženou. Nadále si jí vážím a vychováváme spolu 2 nádherný děti, který nade vše milujeme. Rád bych vám chtěl oznámit že jsem potkal Lenku @lennyfilipova, se kterou teď tvořím pár. Byl bych rád, kdybyste respektovali moje soukromí, víc se k tomu vyjadřovat nebudu. Díky,“  oznámil na Instagramu.