Zpěvačka Adele se ztrácí před očima. Někdejší baculka nepřestává hubnout

Zpěvačka Adele nedávno vytřela zrak všem fanouškům, když během krátkého času ztratila značnou část své tělesné hmotnosti. Jak se ale zdá, s hubnutím kdysi vnadná diva rozhodně nepřestává. Když na sociálních sítích sdílela fotku s díky za přání k narozeninám, mnozí by ji na něm už skoro ani nepoznali.

Ve středu 6. května oslavila britská zpěvačka Adele své 32. narozeniny. Aby poděkovala všem, kdo jí popřáli, sdílela na svém Instagramu po dlouhé době aktuální fotografii.

“Děkuji za všechna narozeninová přání. Doufám, že jste všichni v bezpečí v těchto šílených časech. Ráda bych poděkovala všem v první linii, kteří nás udržují v bezpečí, zatímco riskují vlastní životy! Jste opravdoví andělé,” napsala zpěvačka a připojila snímek, který mnohým vyrazil dech.

Adele si obvykle své soukromí velmi chrání. Na sociální sítě přidává příspěvky jen občas a podobné fotky jsou spíše výjimkou. Adele příliš neprozrazuje ani o své velké proměně, zhubnout ale prý měla až 45 kg. Pomohla jí k tomu prý oblíbená sirtfood dieta.

Galerie