Hitovka týdne: Ann Lee – Two Times

10. listopadu 2021·Hudba·Lenka Skrzeczkova

Ann Lee. (Foto: annerleymusic.com)

Stalo se vám, že máte s nějakou životní vzpomínkou spojenou píseň, kterou když posloucháte, zažíváte nostalgickou chvilku? Proto si pro vás rádio Frekvence 1 připravilo novinku v podobě Hitovky týdne. Každý týden vybereme jeden song, který zveřejníme na facebooku a instagramu a vy máte jedinečnou možnost se zapojit do vysílání. Tentokrát jsme pro vás vybrali hit Two Times od Ann Lee.

Hitovka tohoto týdne je z roku 1999, připomene nám euro-dancovou éru 90. letbritskou zpěvačku Ann Lee, která už dlouhá léta žije v Itálii. V roce 1999 se proslavila hitem Two Times. K němu natočila roztomile infantilní videoklip, ve kterém se vrátila do dětství.

V klipu k němu si hraje s maňásky, na zahrádce má dřevěné kytičky, které se točí podle toho, jak fouká vítr, a ona tam kouzelně bezstarostně jako malá holčička pobíhá po dvorku! Ann Lee slaví v pátek 12. listopadu 54. narozeniny.

Jak se zapojit?

Stačí pod příspěvek Hitovky týdne na facebooku a instagramu napsat s čím máte píseň spojenou nebo co si okamžitě vybavíte, když ji slyšíte. Vaše nejzajímavější odpovědi se pak objeví v pátek v ranním vysílání mezi 7:00 a 8:00 a v rámci  Sobotní party na Frekvenci 1. Kde bude společně s vámi nostalgicky vzpomínat moderátor Ondra Kubala! Tak s čím máte spojený hit Two Times? Napište nám!

Hudba - další články

Doporučujeme