Hitovka týdne: Pierre Cosso a Bonnie Bianco – Stay

22. září 2021·Hudba·Dominika Číčelová

PIERRE COSSO & BONNIE BIANCO (Zdroj: Google)

Stalo se vám, že máte s nějakou životní vzpomínkou spojenou píseň, kterou když posloucháte, zažíváte nostalgickou chvilku? Proto si pro vás rádio Frekvence 1 připravilo novinku v podobě Hitovky týdne. Každý týden vybereme jeden song, který zveřejníme na Facebooku a Instagramu a vy máte jedinečnou možnost se zapojit do vysílání. Tentokrát jsme pro vás vybrali hit z filmu Cindy - Stay.

Kdo by neznal pohádku o Popelce. Vzpomenete si na její lehce modernější zpracování z 80. let? Ve filmu Cindy se tehdy před kamerou potkali americká zpěvačka Bonnie Bianco a francouzský herec Pierre Cosso. Ona hrála turistku, která při návštěvě Itálie prožije románek s tamním hudebníkem, ze kterého se později vyklube pravý, nefalšovaný princ.

Toho ztvárnil právě Pierre Cosso, který se stal idolem dívek a žen po celé Evropě a jeho duet s Bonnie Bianco – Stay z filmu Cindy bodoval v hitparádách mnoha zemí. Bonnie Bianco pak vydala několik poměrně úspěšných alb, zatímco Pierre Cosso rychle zmizel ze scény.

Dnes žije s manželkou a dvěma syny v Polynésii, kde na své lodi vozí turisty. Tento pátek 24. září slaví 60. narozeniny.

Jak se zapojit?

Stačí pod příspěvek Hitovky týdne na Facebooku a Instagramu napsat s čím máte píseň spojenou nebo co si okamžitě vybavíte, když ji slyšíte. Vaše nejzajímavější odpovědi se pak objeví v pátek v ranním vysílání mezi 7:00 a 8:00 a v rámci  Sobotní party na Frekvenci 1. Kde bude společně s vámi nostalgicky vzpomínat moderátor Ondra Kubala! Tak s čím máte spojený tento hit z filmu Cindy? Napište nám!

Hudba - další články