Lucie vystoupí ŽIVĚ na Frekvenci 1! Připomeňte si jejich TOP 10 hitů

21. května 2019·Hudba·Redakce

V listopadu minulého roku vypustila Lucie do éteru singl Nejlepší, kterou znám. Ta byla i součástí alba EvoLucie, se kterým legendární česká kapela vyrazila na turné. V sestavě David Koller, Robert Kodym, P.B.Ch. a Michal Dvořák zazněly v halách ty největší hity. Ve stejné sestavě se ve středu dostaví na Frekvenci 1, kde budou ŽIVĚ odpovídat na dotazy posluchačů.

Medvídek, Panic, či Amerika. Tvorbu legendární české kapely asi nemusíme rozsáhle připomínat. Během podzimního turné Lucie představila nejen novou desku, ale také nejhranější písničky, které z rádii znějí už více než dvě dekády. V rámci turné fanoušci mohli vidět dokonce remake klipu k písní Pohyby z roku 1996. A opět v něm, stejně jako tehdy, hraje Tereza Maxová. “Byl to takový nápad lidí, kteří nám dělají projekce, že by se tam mohla Tereza Maxová objevit a my jsme byli nadšení, že na to kývla. To je její první a poslední videoklip, který kdy s kým točila. S nikým jiným netočila, jen s námi,” dodal Koller.

Kterou písničku mají členové nejraději? Kterou po nich lidé chtějí? Na to vše a víc se budete moci členů kapely Lucie sami zeptat! Přímo do studia Frekvence 1 totiž 22. května dorazí kompletní složení kapely. Od 18 hodin se budete moci ŽIVĚ ptát na telefonní lince 257 400 999, kde budou v rámci Otevřené linky Press klubu na dotazy posluchačů odpovídat všichni její členové. David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák i P.B.CH.

Posluchači, kteří se do studia nedovolají mohou položit svůj dotaz pomocí aplikace Messenger na Frekvenci 1. Ptát se můžete už teď nebo přímo v průběhu vysílání Otevřené linky Press klubu Frekvence 1.

Hudba - další články