Miss Andrea Bezděková se vdala v Thajsku! Vzala si přítele, se kterým se před časem rozešla. GALERIE

Česká Miss Andrea Bezděková odjela do Thajska se svým bývalým (nynějším) přítelem Martinem a zpátky se vrátili se snubními prsteny na rukou. Top Staru se podařilo získat exkluzivní záběry ze svatby přímo na pláži.

„Já jsem Áje kdysi dávno slíbil, že si ji vezmu, a když teď přišla ta příležitost, tak jsem si řekl, že to konečně můžu střihnout a stalo se to v Thajsku a tam to bylo strašně krásný, “ řekl TOP STARu přítel Andrey Martin.

„Bylo to nádherný, já myslím, že jestli si nějaká holka někdy představovala nějakou svatbu, tak to vždycky byly ty představy na pláži a bylo to vážně krásný, “ dojímala se Andrea.

„Vzali jsme se v krásném rezortu na pláži, “ řekl Martin. Andrea Bezděková řekla – ANO – lásce svého života na tom nejromantičtějším místě jaké si pro svatbu dokážete představit ovšem – v angličtině.

„I do, I will a pak jsme opakovali po faráři takovou tu klasiku, vlastně to byla klasika jenom v angličtině a dopoledne jsme měli jejich thajský ceremoniál, ten třeba nebyl úplně klasickej, “ svěřila se Andrea.

„A to bylo velmi netradiční a to bylo taky úžasný, že jsme zažili tu jejich verzi toho ceremoniálu, “ přítel Andrey Martin.

V Thajsku měl mladý pár obřady hned dva, žádost o ruku jim ale nepředcházela ani jedna. Před čtyřmi měsíci se po dvouletém vztahu rozešli. Pak se ale začali znovu vídat a dávat vztah dohromady. Tak uvidíme, zda svůj sňatek oficiálně zpečetí i tady u nás v České republice!

Galerie