Stav Věry Špinarové je vážný. Maminka je v bezvědomí, uvedl její syn

23. března 2017·Celebrity·Redakce

Zdroj: ČTK

Zpěvačka Věra Špinarová (65) je v nemocnici, kam byla převezena přímo z koncertu. Její stav je velmi vážný, jak média informoval zpěvaččin syn. Podle všeho Špinarovou zradilo srdce.

Ve středu večer zpěvačka zkolabovala přímo během koncertu v Čáslavi. Díky přítomnosti lékařky v sále a bleskovému zásahu záchranářů, jí byla okamžitě poskytnuta první pomoc. Následně po stabilizaci životních funkcí byla transportována vrtulníkem do nemocnice v pražském Motole, stojí v prohlášení, které novinářům poskytla rodina zpěvačky.

Její stav je v současné době velmi vážný. Je na oddělení JIP, kde je jí poskytnuta naprosto špičková péče. U Věry Špinarové nastala původně zástava srdce. Podle informací jejího syna pana Adama Pavlíka, který je v kontaktu s lékaři a maminku navštívil, je její stav zatím opravdu velmi vážný.

„Maminka je momentálně v bezvědomí, ale věříme, že se ten stav zlepší. Prosíme všechny fanoušky, aby na ni mysleli a drželi jí palce. Opravdu to teď moc potřebuje,” požádal syn a producent Adam Pavlík.

Celebrity - další články